wolontariat archeologiczny

wolontariat archeologiczny

Jak grać na pianinie - Granie obiema rękami jednocześnie

Bawiąc się z dwóch rąk brzmi proste dla niektórych, ale dla wielu graczy Początkujący fortepianu jest trudne i frustrujące. pianiści denerwować, gdy nie może grać coś dobrze. Widzicie ludzie grają na fortepianie z dwiema rękami i sprawiają, że wygląda tak łatwo. No to nie jest trudne i wszyscy początkujący pianiści prostu trzeba wiedzieć, jak grać na pianinie we właściwy sposób i powinno się w sposób naturalny.

Przez wiele praktyki i ciężkiej pracy, uczenia się, jak grać na pianinie, można nauczyć się czegokolwiek. Statystyki wskazują, że wiele osób jest silniejsze jednej strony niż z drugiej. W większości przypadków pianista jest silniejszy w prawej ręce. Większość ludzi jest praworęcznych i nie częściej niż ich preferowanym ręka porusza się o wiele szybciej niż w innych.

To nie jest to, że palce w dłoni może poruszać się szybciej, ponieważ są one zbudowane inaczej, to jest tak, że użyliśmy mniej z drugiej strony i są nieskoordynowane, w tym zakaz korzystnej strony. Na przykład, moja lewa ręka gra na pianinie trochę wolniej niż prawo. To nie jest dużo wolniejszy, tylko nieznacznie. Staram codzienne praktykowanie tak, że nie ma takiej różnicy.

Podczas uczenia się, jak grać na pianinie na dwie ręce jednocześnie, muszą zrozumieć, że potrzeba trochę czasu i cierpliwości. Jeśli nie ma go, to zapomnij o tym. Pamiętaj, aby ćwiczyć. Pierwszą rzeczą, którą proponuję jest grać utwór fortepianowy, który wymaga dwóch rąk tylko z korzystnej strony na początek. Następnie praktyce tę samą część z drugiej strony. Po odrobinie praktyki obiema rękami osobno spróbować gry bar fortepianu obiema rękami.

Weź jedną notatkę w czasie. Nie spiesz się i po prostu grać każdą nutę powoli. Zagraj bardzo powoli i upewnij się, że uderzenie odpowiednie nuty we właściwym palców.

Artykuł dzięki: