wolontariat internetowy

wolontariat internetowy

Jak motywować pracowników poprzez Corporate rozrywkowych - Treasure Hunt

Patrzysz na swoje wyniki sprzedaży i są OK, aż się trochę, ale nie tak, jak oczekiwano. Więc co się dzieje? Myślisz rzeczy przez kilka dni i się rozejrzeć. Ludzie w biurze sprzedaży po prostu nie wydają się być życiem. Atmosfera w rachunkach wydaje płaska. Nawet stołówka wydaje się być stonowane. Więc trzeba dowiedzieć się, jak poprawić to, w jaki sposób można motywować pracowników i uzyskać elektryzującą atmosferę we wszystkich działach? Łatwy, zróbmy dzień team building.

3 tygodnie później, team building jest zrobione i wibracje są bardziej ujemna! Wydaje się, że ludzie tak naprawdę nie korzystać za pomocą laski, łańcuch i taśmą klejącą i gazetę do budowy samolotów, które niosą jaja o 40 stóp! Oni nie lubią aktywność gdzie mieli trzymać się za ręce po nogach! Nic dziwnego, że tak było budowanie zespołu z Arką!

Czasach ludzie i postawy zmieniają. Te dni, budowanie zespołu musi być bardziej subtelne i wyrafinowane, aby były skuteczne. To musi być przyjemne i trudne, ale bez wykluczania ludzi. Więc zamiast budowania zespołu, zorganizowanie imprezy firmowej rozrywki!

Jedną z najlepszych dla teambuilding jest poszukiwanie skarbu. Ale niektóre są lepsze niż inne. Dobrym skarbów będzie musiał zwycięskiego zespołu planował, przekazywane, zorganizowała się wewnętrznie i rozwiązać problemy z używaniem twórczego myślenia i pozwolił wszystkim przyczynić się w atmosferze zabawy i przyjemny. Umiejętności, które są niezbędne do pracy zespołowej. Warto więc spojrzeć na każdego po kolei.

Planowanie - Dobrym skarbów będzie miał więcej wskazówek niż ewentualnie można odpowiedzieć w dostępnym czasie. Więc zespoły będą musiały zaplanować swoją strategię sukcesu.

Komunikacja - Niektóre z tych wskazówek będzie tajemniczy, a więc zespół będzie musiał omówić to, co myślą, to znaczy.

Artykuł dzięki: